Cukrárenské výrobky a torty Katka

Pečenie a tvorba zaujímavých tort.

Cukrárenské výrobky a torty Katka

TORTY KATKA - Cukrárenské výrobky: torty, zákusky Svit

Pečenie a tvorba zaujímavých tort.

Adresa: 259, Kukučínova 259/6, 059 21 Svit
Telefón:0907 977 492
E-mail:hutnikova.katka@gmail.com

Volám sa Katarína, tortám a zákuskom sa venujem už od r. 1994 po vyučení za cukrárku. Pracovala som v rôznych firmách zaoberajúcich sa výrobou cukrárenských výrobkov. Popri tom som doma piekla torty na rôzne rodinné stretnutia a oslavy. Od roku 2010 som sa začala touto činnosťou samostatne živiť založením živnosti.

Pečenie a tvorba zaujímavých tort ma veľmi baví a snažím sa ju stále zdokonaľovať. Všetky mnou používané suroviny sú vždy čerstvé, bez akýchkoľvek syntetických náhrad.

Pri tortách najčastejšie kombinujem tieto korpusy a krémy:

Korpus:

- svetlý, orechový, kakaový, mramorový

Krém:
- pudingový, maslový - vanilkový, čokoládový, kakaový, karamelový, kávový, jahodový, mandľový, kokosový, orechový, nugátový
- jogurtový, jogurtovo-tvarohový, smotanový, šľahačkový

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.